Portal za ljubitelje mora, ronjenja i ribolova

Daniel Gospić 3. na svjetskom prvenstvu u podvodnom ribolovu

531717 496300333718229_5930030_nDo jučer aktualni svjetski prvak Daniel Gospić osvojio je treće mjestu na svjetskom prvenstvu u podvodnom ribolovu nakon dva dana lova u moru oko španjolskog grada Viga. Hrvatska reprezentacija u sastavu: Daniel Gospić, Dario Marinov i Radoslav Jakupović zauzela je 3. mjesto. Nakon jučerašnjeg lova Daniel je bio drugi iza portugalca Jody Lota 93,58% plasmanskih bodova. Drugi dan sakupio je 70,86% što je bilo dovoljno za treće mjesto. Naš Radoslav Jakupović drugi dan je osvojio 89,54% što je bilo dovoljno za 4. mjesto drugog dana natjecanja te 11. mjesto u ukupnom poretku. Hrvatski prvak Dario Marinov završio je na 21. mjestu sa ukupno 110,42%. Reprezentacija Slovenije završila je na 9. mjestu. Najbolji plasman pojedinačno za Slovence ostvario je Robert Podgoršek koji je završio natjecanje na 13. mjestu.